Kontakta oss, vi är ingen vanlig städfirma!

Kontakt

Hemrex har sitt kontor i Ystad på det vackra Regementsområdet samt i Lund vid Nova.
Har du frågor eller vill ha information - varmt välkommen att kontakta oss.

Kundtjänst

Hemrex AB
020-721 721
+46 411 650 50 (från utlandet)
info@hemrex.se


Kontor/Ekonomi

Helén Quist
0411-650 54
helen@hemrex.se


Kontorassisten

Cornelia Jarl
076-236 66 84
cornelia@hemrex.se


HR-ansvarig

Emma Danielsson
Tel: 0411-35 07 84
emma@hemrex.se


 

VD

Lars Larsson
Tel: 0411-650 62
lars@hemrex.se


Seniorservice

Birgitta Wallin
Tel: 0411-35 07 81
birgitta@hemrex.se


Kvalitetskontroller

Kristina Hedberg
Mobil: 070-249 32 42
kristina@hemrex.se


Gruppledare Lund

Angelika Lönnborn
Tel: 072-56 16 584
angelika@hemrex.se


 

Säljare - Företag

Anders Andersson
Mobil:070-228 33 00
anders@hemrex.se


Koordinator

Joakim Öhrström
Tel: 0411-650 57
joakim@hemrex.se


Koordinaterassistent

Camilla Persson
Tel: 0411-35 07 82
camilla@hemrex.se


Hantverkare

Mobil: 072-554 87 75





Så mycket mer än en städfirma, vi gör vardagen enklare i hela södra Skåne!

Här finns vi


Hemrex AB

Sixten Sparres gata 2A
271 39 Ystad

Företagsvägen 44
227 61 Lund

Tel: 020-721 721
Mail: info@hemrex.se


Intresserad? Hör av dig!